Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/firmowe/domains/tafirma.pl/public_html/szablony/200094/index.php on line 378

Absolwenci

Rok szkolny 2012/2013 wychowawca: Krystyna Kozubek

  1. Chlebisz Julia
  2. Glenc Nikola
  3. Goraus Honorata
  4. Groborz Szymon
  5. Gruszka Kevin
  6. Nikel Jan
  7. Pawlik Patrycja
  8. Płaczek Dominika
  9. Pośpiech Małgorzata
  10. Reclik Patrycja
  11. Rekowski Kamil
  12. Sezeniewski Mateusz
  13. Szweda Bartosz
  14. Tomala Marek
  15. Warzeszka Kamil
  16. Warzeszka Roksana
  17. Wojtczak Jakub
  18. Zakrzewski Paweł

Rok szkolny 2011/2012 wychowawca: Aleksandra Sobala

Rok szkolny 2010/2011 wychowawca: Dorota Raczyńska/Agnieszka Kruczek

  1. Adamczyk Anna
  2. Biela Marcin
  3. Bugdoll Bernard
  4. Bugdoll Ireneusz
  5. Bugla Patricia
  6. Chlebisz Adam
  7. Chłapek Martyna
  8. Gwizdała Wanessa
  9. Hausman Karina
  10. Hiltawski Dominik
  11. Janiuk Wanesa
  12. Jeleń Patrycja
  13. Matuszek Magdalena
  14. Opic Sonia
  15. Ronczka Michał
  16. Warzeszka Adrian
  17. Wyżgoł Kamil
  18. Zgrzędek Marcin

Rok szkolny 2009/2010 wychowawca: Agnieszka Kruczek

  1. Bidzińska Natalia
  2. Burda Kamil
  3. Burszczyk Sebastian
  4. Chlebisz Tomasz
  5. Gajdosz Kinga
  6. Ganita Julia
  7. Hanc Grzegorz
  8. Honisz Paweł
  9. Iksal Małgorzata
  10. Kretek Marcin
  11. Kupczak Rafał
  12. Kurzydło Dawid
  13. Kwiatoń Marek
  14. Lipka Dennis
  15. Maciuga Weronika
  16. Marek Paulina
  17. Opic Dominik
  18. Paździor Szymon
  19. Płaczek Karolina
  20. Pośpiech Marek
  21. Riedel Krzysztof
  22. Ryszka Anna
  23. Semik Robert
  24. Siedlaczek Sylwester
  25. Sikora Jacek
  26. Smiatek Przemysław
  27. Wacławik Wojciech

Rok szkolny 2008/2009 wychowawca: Krystyna Kozubek

  1. Adamczyk Łukasz
  2. Bidzińska Paulina
  3. Burda Michał
  4. Chlebisz Agnieszka
  5. Fichna Magdalena
  6. Hałacz Jarosław
  7. Jeż Adam
  8. Kukla Ewa
  9. Kwapulińska Magdalena
  10. Malcharek Daniel
  11. Mrozek Wojciech
  12. Oleś Angelika
  13. Pawlik Sabina
  14. Paździor Dawid
  15. Piechaczek Katarzyna
  16. Stokłosa Martyna
  17. Wojtczak Kamil
  18. Zając Rafał
  19. Zakrzewski Marcin

Rok szkolny 2007/2008 wychowawca: Dorota Raczyńska

  1. Bugdoll Paweł
  2. Chłapek Karolina
  3. Dańko Iwona
  4. Gołąbek Edyta
  5. Gruszka Katarzyna
  6. Hałacz Robert
  7. Hanc Rafał
  8. Iksal Daniel
  9. Janosz Marek
  10. Jęczmionka Łukasz
  11. Kamczyk Agnieszka
  12. Kotwica Monika
  13. Kupczak Andrzej
  14. Kaprewicz Wojciech
  15. Latoń Magdalena
  16. Paucki Bartosz
  17. Rogowski Patryk
  18. Sikora Martyna
  19. Szefer Marek
  20. Szuścik Przemysław

Rok szkolny 2006/2007 wychowawca: Krystyna Kozubek

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Chlebisz Szymon
  3. Dostoł Adrian
  4. Ganita Dawid
  5. Jęczmionka Sonia
  6. Kalinowski Dawid
  7. Kretek Łukasz
  8. Kwiatkowska Dominika
  9. Nawrot Mateusz
  10. Pająk Marta
  11. Porwolik Mariusz
  12. Smiatek Przemysław
  13. Stajer Zuzanna
  14. Szefer Piotr
  15. Szwan Szymon
  16. Szymiczek Wojciech
  17. Wacławczyk Justyna

Rok szkolny 2005/2006 wychowawca:

  1. Adamczyk Przemysław
  2. Grzegorzek Dawid
  3. Honisz Sylwia
  4. Kamczyk Mateusz
  5. Koczor Mariola
  6. Kościuk Tina
  7. Kuczaty Aleksandra
  8. Kwapulińska Marta
  9. Ligus Wojciech
  10. Nowak Sławomir
  11. Rogińska Dominika
  12. Semik Katarzyna
  13. Szczeponek Michał
  14. Szlijan Magdalena
  15. Tront Klaudia

Rok szkolny 2004/2005 wychowawca: Aleksandra Sobala

  1. Chytroszek Rafał
  2. Futerski Kamil
  3. Herman Daniel
  4. Jeleń Iwona
  5. Kołtuniak Wojciech
  6. Kozubek Marek
  7. Kretek Katarzyna
  8. Krótki Estera
  9. Kwiatoń Rafał
  10. Nikel Patryk
  11. Pająk Agnieszka
  12. Parzych Paulina
  13. Popek Adam
  14. Rogińska Patrycja
  15. Rzeszutek Marta
  16. Sezeniewska Kamila
  17. Sezeniewski Stefan
  18. Turkiewicz Dajana
  19. Zgrzędek Tomasz

Rok szkolny 2003/2004 

  1. Bajer Judyta
  2. Bidziński Ariel
  3. Domański Grzegorzek
  4. Hiltawski Patryk
  5. Jęczmionka Karol
  6. Kozielski Paweł
  7. Kozubek Artur
  8. Krótki Robert
  9. Krzyżek Piotr
  10. Kwiatoń Klaudia
  11. Maciuga Angelika
  12. Mika Mateusz
  13. Olszówka Sonia
  14. Pierchała Martyna
  15. Praczek Rafał
  16. Pustułka Rafał
  17. Ryszka Łukasz
  18. Sikora Rafał
  19. Smiatek Joanna
  20. Sosnecki Jakub
  21. Stajer Błażej
  22. Student Hanna
  23. Szlijan Jarosław
  24. Tyborczyk Kamil
  25. Wacławik Mateusz
  26. Zając Michał

 Rok szkolny 2000/2001

  1. Bełz Przemysław
  2. Błaszczok Dorota
  3. Farana Robert
  4. Gosch Rfał
  5. Harendza Marcin
  6. Honisz Adam
  7. Janiuk Samanta
  8. Jeż Tomasz
  9. Kloskowski Amadeusz
  10. Koczwara Anna
  11. Kołtuniak Grzegorz
  12. Krzyżok Katarzyna
  13. Kupka Przemysław
  14. Kwiatoń Sandra
  15. Latoń Krzysztof
  16. Luka Krzysztof
  17. Malcharek Mateusz
  18. Mrozek Anna
  19. Psota Mateusz
  20. Pyrzyk Marlena
  21. Smiatek Dawid
  22. Urbaniec Kamila
  23. Wacławczyk Dawid
  24. Wieczorek Marcin
  25. Zieliński Krystian

Rok szkolny 1998/1999 kl. VIII

  1. Bajer Jakub
  2. Brański Zbigniew
  3. Demel Tomasz
  4. Gajda Józefina
  5. Gniewek Mariusz
  6. Hawrylak Sebastian
  7. Honisz Hanna
  8. Horzenek Marcin
  9. Kamczyk Łukasz
  10. Katryniok Edyta
  11. Krakowczyk Grzegorz
  12. Krótki Daria
  13. Kubica Ewelina
  14. Kudla Łukasz
  15. Kupka Bożena
  16. Kwiatoń Szymon
  17. Latoń Adrian
  18. Nikel Łukasz
  19. Pająk Wojciech
  20. Parzych Joanna
  21. Piprek Sylwia
  22. Plisz Dorota
  23. Rychel Bartosz
  24. Stanek Sławomir
  25. Studniczek Michał
  26. Szczygieł Rafał
  27. Tyrlik Paweł
  28. Urbaniec Daria
  29. Warzeszka Monika
  30. Władarz Marta

Rok szkolny 1997/1998 kl. VIII

  1. Bajer Barbara
  2. Bąk Zbigniew
  3. Białdyga Krzysztof
  4. Herman Janusz
  5. Horzenek Grzegorzek
  6. Janiuk Łukasz
  7. Jeżyszek Aleksandra
  8. Karwot Sylwia
  9. Koczwara Sabina
  10. Kopystyński Michał
  11. Parma Zuzanna
  12. Seman Grzegorzek
  13. Siedlaczek Katarzyna
  14. Stochlińska Katarzyna
  15. Student Anna
  16. Szary Agnieszka
  17. Szary Małgorzata
  18. Szulik Żanet
  19. Szweda Katarzyna
  20. Tkocz Justyna
  21. Wacławczyk Piotr
  22. Wala Katarzyna
  23. Zieleźnik Barbara

 

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Wykonanie, system CMS, opieka nad stroną: WEBPC-GROUP | Mapa strony