Niech żyje bal!

W środę 25.01.12 r. wśród uczniów klas młodszych tematem rozmów numer jeden był, mający odbyć się po południu, bal przebierańców. Niektórzy szczegółowo opisywali swoje przebranie, inni nie zamierzali uchylać rąbka tajemnicy. Nawet panie co jakiś czas bombardowano pytaniami za kogo się przebiorą. W końcu ochotnicy z kl. I, II i III z p. Bogusią i p. Dominiką udekorowali balonami, girlandami oraz lampionami „łącznik” i dzieci udały się do domów, by się przygotować.
Kiedy wybiła godzina 16.00 szkoła zaroiła się od kolorowych postaci. Były księżniczki, modelki, piraci, Zorro, Ben 10, robot, któremu naprawdę świeciły oczy, diablica, klaun, dwie nowe koleżanki (czyli chłopcy z II kl. przebrani za dziewczyny) i… mumia. Dzieci i panie bawiły się fantastycznie! Szczególnie, że o nastrój, muzykę i konkursy z nagrodami zadbali: Małgosia, Honorata, Ola, Patrycja, Mateusz i Kamil z klasy V (wielkie dzięki :)). Najbardziej podobała się wszystkim zabawa, w której Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi wybrał się na spacer.
Komitet Rodzicielski zadbał o głodnych i spragnionych imprezowiczów, w postaci pysznych kołaczyków i herbatki, za co mu serdecznie dziękujemy.
Na koniec zostali wybrani król i królowa balu - Dagmara z kl. II przebrana za klauna i Łukasz z kl. I - robot. Tu liczył się pomysł, wykonanie i oryginalność.


Niestety wszystko, co dobre kiedyś się kończy i tak, we wspaniałych nastrojach i strojach, wszyscy wrócili do domu.


Do zobaczenia za rok!

D.P.

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Wykonanie, system CMS, opieka nad stroną: WEBPC-GROUP | Mapa strony