Pożegnanie emerytki

W dniu dzisiejszym p. dyrektor Edyta Cogiel oficjalnie pożegnała wybierającą się na emeryturę p. Różę Szewczyk, która pracowała w naszej szkole od 15.04.1986 roku. Przyszła emerytka nie kryła wzruszenia, kiedy odbierała kwiaty z rąk przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Wiktora Grzegorzka.

Pani Różo - chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w pracę zawodową i życzyć, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później, spełniały się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha oraz ciepła i spokoju w życiu osobistym.

 Koleżanki i Koledzy

 


 

Chciałabym także poinformować, że z rąk śląskiego kuratora oświaty, za sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa, Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymała p. Elżbieta Górska, natomiast Medal Srebrny - p. Gerda Ciuraj. Odznaczonym nauczycielkom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Dzisiejszy dzień był także okazją do wręczenia dyplomu laureata Andrzejowi Chytroszkowi za zajęcie 6. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Olimpus" oraz Jakubowi Ciurajowi za uzyskanie 6. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Edi". Gratulujemy!

 

A.K.

27.01.2012 r.

Copyright © 2011. All Rights Reserved. Wykonanie, system CMS, opieka nad stroną: Tworzenie stron WEBPC-GROUP | Mapa strony